Z przyjemnością

zajmiemy się identyfikacją Twojej firmy

 


PROFESJONALNIE

Nasze studio tworzą ludzie, dla których grafika jest pasją rozwijaną już ponad 12 lat. Bogaci w doświadczenie, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a nasze usługi kierujemy do firm z każdej branży. Nie boimy się wyzwań.


KOMPLEKSOWO

Projektujemy całą identyfikację wizualną firm - logotypy, materiały do druku, katalogi, opakowania, strony internetowe, banery, mailingi, outdoor oraz reklamę prasową. Zorganizujemy profesjonalną sesję wizerunkową czy produktową.


KREATYWNIE

Tworzymy oryginalne i ciekawe projekty graficzne. Będąc na bieżąco z panującymi trendami tworzymy projekty atrakcyjne wizualnie, nowoczesne i dobrze docierające do klientów. Sztuką jest wyróżnić się w tłumie. Wiemy, jak to zrobić.


Oferta


IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Rozpoznawalność, spójność i czytelność to główne elementy marki.

 

MATERIAłY REKLAMOWE

Naszą specjalnością jest opracowywanie szerokiej gamy materiałów reklamowych na potrzeby druku.

 

PROJEKTY OPAKOWAŃ

Ciekawe rozwiązania, sprawią, że opakowanie stanie się bardziej atrakcyjne i zaskakujące dla klientów.

 

FOTOGRAFIA

Profesjonalne zasoby zdjęciowe pozwolają na przygotowanie ciekawych materiałów reklamowych  i dotarcie do klienta w atrakcyjny sposób.

 

REKLAMA INTERNETOWA

Skuteczność i możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców, sprawia, że warto stworzyć internetową kampanię promocyjną produktu czy usługi.

 

PROJEKTy STRON WWW

Posiadanie wyróżniającej się strony firmowej buduje prestiż firmy oraz pozwala przekonać nowych klientów do swoich usług i produktów.

 

Portfolio